Witam Cię serdecznie,

Jeśli tu trafiłaś/trafiłeś, zapewne poszukujesz zaufanego fotografa rodzinnego, który z profesjonalizmem przygotuje dla Ciebie pamiątkę z okresu ciąży, pierwszych dni Twojego Maluszka lub innych szczególnych wydarzeń w Twoim życiu. Aby przekonać się, że warto oddać się w nasze ręce – zapraszam Cię do obejrzenia galerii fotografii, która zawiera przykłady naszych prac.

Jesteśmy rodzicami dwójki szkrabów i doskonale rozumiemy wyzwania jakie wiążą się z fotografią rodzinną, zwłaszcza, gdy domem zawiadują żywiołowe istoty. Dla nas samych fotografia to niezwykle istotny element naszego codziennego rodzinnego życia – postaramy się zarazić Was tym pozytywnym nałogiem.

Wszystkie sesje fotograficzne odbywają się w naszym studio Marta Ponsko Photography, które znajduje się w Wilanowie (Warszawa). Tu znajdziecie wszystkie akcesoria, dzięki którym fotografie Waszych pociech będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Tu wspólnie dobieramy dodatki, które pozwolą nam wykreować niezapomnianą pamiątkę dla całej rodziny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj również na nasz profil na Facebook’u: MARTA PONSKO PHOTOGRAPHY lub INSTAGRAM (maluszki) lub INSTAGRAM (brzuszki).

Zobacz jak wygląda nasze studio:


Copyrighted Image