Na Twojej sesji ciążowej chcę stworzyć dla Was kadry ponadczasowe, takie, które po 10-20 latach nadal napawać Was będą dumą i radością, na które spoglądać będziecie z rozrzewnieniem i sentymentem. Chcę Ci udowodnić, że Twoje piękno to nie kwestia rozwianego jedwabiu, czy spektakularnie długiej sukni – że to piękno to Ty i tylko Twoje ciało i żeby pokazać esencję kobiecości niepotrzebne są żadne dodatki.

Chcę, abyście spotykając się ze mną czuły się piękne, silne, pewne siebie, zaopiekowane. I chcę, aby Wasze zdjęcia właśnie to pokazywały…

Najlepszym okresem na sesję ciążową jest 28-34 tydzień ciąży, gdy brzuszek jest podniesiony i okrągły. Termin ten jednak jest umowny i zależy od Ciebie oraz Twojego samopoczucia – jeśli masz mały brzuszek, przybrałaś niewiele na wadze – na sesję możesz umówić się nawet w 36-38 tygodniu ciąży.

Chodzi o to, abyś tego dnia czuła się doskonale i czerpała radość z roli modelki. Sesje ciążowe odbywają się w studio w Wilanowie, które wyposażone jest w akcesoria umożliwiające zmianę scenografii. Zapewniam intymną atmosferę i warunki, w których będziesz czuła się swobodnie i komfortowo. Wspólnie wybieramy również aranżacje, stroje, aby podkreślić Twoją urodę i zaznaczyć brzuszek.

Zajrzyj na INSTAGRAM po inspiracje.


Copyrighted Image