FOTOGRAF CIĄŻOWY WARSZAWA

SESJA CIĄŻOWA

Na Twojej sesji ciążowej chcę stworzyć kadry ponadczasowe, takie, które po 10-20 latach nadal napawać Cię będą dumą i radością, na które spoglądać będziesz z rozrzewnieniem i sentymentem. Chcę Ci udowodnić, że Twoje piękno to nie kwestia rozwianego jedwabiu, czy spektakularnie długiej sukni – że to piękno to Ty i tylko Twoje ciało. Jako Twój fotograf ciążowy chcę udowodnić Ci, iż żeby pokazać esencję kobiecości zbędne są dodatki i tło w postaci kolorowego pleneru.

https://cialis5mg-kaufen.com/cialis-10mg-kaufen

SESJA CIĄŻOWA W KAPELUSZU

SESJA CIĄŻOWA W KAPELUSZU

Chcę, abyś spotykając się ze mną czuła się piękna, silna, pewna siebie i zaopiekowana. I chcę, aby Twoje zdjęcia właśnie to pokazywały… Dlatego spotykając się ze mną nie musisz obawiać się tego, że nigdy nie uczestniczyłaś w sesji zdjęciowej, że nie masz doświadczenia przed obiektywem. Poprowadzę Cię tak, aby niepewność czy lekka trema zniknęły za drzwiami mojego studia. I mogę obiecać, że wychodząc z mojej sesji ciążowej zabierzesz ze sobą nie tylko zdjęcia, z których będziesz dumna ale i dobry humor i pewność, że to było wyjątkowe doświadczenie.

SESJA CIĄŻOWA W STUDIU W WARSZAWIE

STYLIZACJE NA SESJI CIĄŻOWEJ

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Jeśli zastanawiasz się kiedy skontaktować się z wybranym fotografem ciążowym – podpowiem, że sesję brzuszkową najlepiej zaplanować pomiędzy 28-34 tygodniem ciąży, gdy brzuszek jest podniesiony i okrągły. Termin ten jednak jest umowny i ostatecznie zależy od Ciebie oraz Twojego samopoczucia – jeśli masz mały brzuszek, przybrałaś niewiele na wadze – na sesję możesz umówić się nawet w 36-38 tygodniu ciąży. Sesję ciążową zarezerwuj z wyprzedzeniem – najlepiej min. 3-4 miesiące przed wybranym terminem spotkania.

Dlaczego nie zostawiamy sesji ciążowej na końcówkę ciąży? Chodzi o to, abyś tego dnia czuła się doskonale i czerpała radość z roli modelki. Im bliżej terminu porodu, tym samopoczucie może być gorsze a ciało może się zmienić – ponieważ organizm przygotowując się do porodu zatrzymuje wodę, co prowadzi do puchnięcia stóp czy dłoni.

SESJA CIĄŻOWA MARTA PONSKOSESJA CIĄŻOWA W SUKNI

CZY W SESJI MOŻE UCZESTNICZYĆ MÓJ MĄŻ/PARTNER I DZIECI?

Nawet nie wyobrażam sobie, aby Twoja sesja ciążowa mogła się odbyć bez osób, które są dla Ciebie ważne i które chciałabyś zaprosić do wspólnej sesji. To dotyczy zarówno Twojego partnera/ męża jak i dzieci. Zapraszam serdecznie wszystkie najbliższe Ci osoby. Proszę daj mi tylko znać, kto będzie uczestniczył w naszym spotkaniu abym mogła się do niego odpowiednio przygotować i zaproponować ciekawe aranżacje. Zabierając swoich bliskich na sesję pamiętaj proszę o tym, aby zapewnić im stroje pasujące do wybranych stylizacji.

W SESJI CIĄŻOWEJ UCZESTNICZĄ RÓWNIEŻ STARSZE DZIECI

RODZEŃSTWO NA SESJI CIĄŻOWEJ

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI CIĄŻOWEJ?

Jak zapewne każdy fotograf ciążowy, przygotuję Cię do naszego spotkania wysyłając listę rzeczy i akcesoriów do zabrania oraz kilku zabiegów do wykonania. Bez obaw, to nic skomplikowanego  – chodzi tu np. o zrobienie manicure czy odpowiednie nawilżenie skóry, aby pięknie błyszczała na zdjęciach. Z rzeczy niezbędnych do zabrania na sesję fotograficzną będzie bielizna, której nie ma na wyposażeniu mojego studia. Wszelkie inne dodatki takie jak suknie, materiały, body czy biżuteria i kapelusze dostępne są na miejscu.

SESJA CIĄŻOWA W NEGLIŻU

ARTYSTYCZNA SESJA CIĄŻOWA NUDE

KTO ZAPEWNIA STROJE NA SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ?

Większość garderoby, którą możesz znaleźć na moich fotografiach ciążowych stanowi wyposażenie mojego studia – wśród strojów znajdziesz suknie, body, koszulki, spodnie, materiały. Mamy też biżuterię oraz tak modne ostatnio wśród fotografów ciążowych kapelusze. Zachęcam Cię jednak do przejrzenia swojej szafy w poszukiwaniu ciekawych “perełek”, które mogłabym wkomponować w sesję ciążową i wykorzystać, aby podkreślić Twój styl, Twoje gusta lub Twoje tradycje i pochodzenie.

CZARNO BIAŁA SESJA BRZUSZKOWA

SESJA CIĄŻOWA NUDE

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA CIĄŻOWA?

Sesje ciążowe odbywają się w studio w Wilanowie, które wyposażone jest w akcesoria umożliwiające zmianę scenografii. Zapewniam intymną atmosferę i warunki, w których będziesz czuła się swobodnie i komfortowo. Wspólnie wybieramy również aranżacje, stroje, aby podkreślić Twoją urodę i zaznaczyć brzuszek.

SESJA CIĄŻOWA W STUDIO W WARSZAWIE

ZDJĘCIA CIĄŻOWE NA BIAŁY TLE

FOTOGRAF CIĄŻOWY WARSZAWA: Zajrzyj na INSTAGRAM po inspiracje.

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy – napisz lub zadzwoń do nas a rozwiejemy wszelkie wątpliwości: KONTAKT.


Copyrighted Image