MARTA PONSKO SESJA NOWORODKOWA | SESJA CIĄŻOWA WARSZAWA

Witam Cię serdecznie,

Jeśli tu trafiłaś/trafiłeś, zapewne poszukujesz zaufanego fotografa rodzinnego, który z profesjonalizmem przygotuje dla Ciebie pamiątkę z okresu ciąży, pierwszych dni Twojego Maluszka lub innych szczególnych wydarzeń w Twoim życiu. Sesja noworodkowa i sesja ciążowa – to nasza specjalność. Aby przekonać się, że warto oddać się w nasze ręce – zapraszam Cię do obejrzenia galerii fotografii, która zawiera przykłady naszych prac.

Jesteśmy rodzicami dwójki szkrabów i doskonale rozumiemy wyzwania jakie wiążą się z fotografią rodzinną, zwłaszcza, gdy domem zawiadują żywiołowe istoty. Dla nas samych fotografia to niezwykle istotny element naszego codziennego rodzinnego życia – postaramy się zarazić Was tym pozytywnym nałogiem.

Wszystkie sesje fotograficzne – sesje noworodkowe i sesje ciążowe odbywają się w naszym studio fotografii ciążowej i noworodkowej Marta Ponsko Photography, które znajduje się w Wilanowie (Warszawa). Tu znajdziecie wszystkie akcesoria, dzięki którym fotografie Waszych pociech będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Tu wspólnie dobieramy stroje i dodatki, które pozwolą nam wykreować niezapomnianą pamiątkę w trakcie sesji ciążowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj również na nasz profil na Facebook’u: MARTA PONSKO PHOTOGRAPHY lub INSTAGRAM (NOWORODKI) lub INSTAGRAM (FOTOGRAFIE CIĄŻOWE).

Zobacz jak wygląda nasze studio:


SESJA CIĄŻOWA  | SESJA NOWORODKOWA WARSZAWA: KONTAKT 

Copyrighted Image