O NAS

Jesteś w najlepszych rękach…

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że trafiasz na czerwony dywan w Cannes. Czujesz się swobodnie, pozujesz bez stresu, uśmiechasz się do kamery… Wiesz, że efekt będzie spektakularny ponieważ wyglądasz dzisiaj zjawiskowo. Tę magię, blask i poczucie bycia wyjątkową i piękną przenoszę do studia, aby sesja ciążowa była dla Ciebie gwiazdorskim doświadczeniem. 

Marta Ponsko fotograf ciążowy

Jestem Marta, fotograf ciążowy i noworodkowy  

Specjalizuję się w tworzeniu magii podczas sesji przyszłych mam. Jestem mistrzynią w sztuce “ubierania w światło”. Przywracam dobre samopoczucie i udowadniam, że każda kobieta w ciąży wygląda zachwycająco. Pomagam dostrzec piękno. Daję powód, abyś zachwyciła się sobą i spojrzała na swoje ciało z innej perspektywy. Przywracam błysk w oku. I jako dodatek: tworzę piękną pamiątkę z wyjątkowego okresu w Twoim życiu. 

Marta Ponsko Fotograf Warszawa

Dlaczego ja?

Patrzę na Ciebie przez pryzmat własnych ciążowych doświadczeń (jestem mamą dwójki urwisów) i historii kobiet, których zdjęcia wypełniają moją galerię. Pragnę, abyś wchodząc do mojego studia przeniosła się na tę chwilę do innego wymiaru, innego świata, w którym celebrować będziemy kobiecość i świętować metamorfozę. Daję Ci obietnicę, że w Twoje ręce trafią ponadczasowe, eleganckie fotografie, które niezależnie od upływającego czasu przywracać będą miłe wspomnienia. MARTA PONSKO FOTOGRAF CIĄŻOWY I NOWORODKOWY

Trafiasz pod skrzydła jednej z najlepszych fotografek ciążowych i noworodkowych.  Nie boję się tego stwierdzenia, a na dowód zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami moich klientów tu: Fb i Google.  Od 5 lat razem z moim mężem rozwijam  swój fotograficzny warsztat i tworzę ciepły, kochający dom dla dwójki naszych maluchów (i psa). A tu dzielę się z Tobą moją pasją, wiedzą, umiejętnościami i zapraszam do mojego wyjątkowego, dopieszczonego świata. Tym światem jest moje studio znajdujące się w Wilanowie. W tym świecie poczujesz się komfortowo, zaopiekowana i poprowadzona przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak pokazać na fotografii to, co w Tobie najpiękniejsze.   

Marta Ponsko sesja ciążowa i noworodkowa

Jestem uznanym na arenie międzynarodowej fotografem

Jestem dumna z tego, że udało mi się stworzyć wyjątkowy styl w fotografii. Cieszę się, że moje prace stały się rozpoznawalne nie tylko w Polsce. Szkolę fotografów na całym świecie, prowadząc warsztaty i uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach fotograficznych takich jak Baby&Kid, Click Family, Newborn Forum czy Newborn Congress obok światowych gwiazd branży fotograficznej.  Spod moich skrzydeł w świat wyleciało już kilkaset utalentowanych fotografów noworodkowych i ciążowych. Jestem członkiem Jury w kilu stowarzyszeniach fotografów m.in. REGARD D’AUTEUR, BABIES AND PHOTOGRAPHERS ASSOCIATION czy ICP AWARD

Razem z moim mężem współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług na rynku – po to, aby produkty, które trafiają do Was po każdej sesji były niesamowitym dopełnieniem naszego spotkania i piękną pamiątką dla pokoleń.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj również na nasz profil na Facebook’u: MARTA PONSKO PHOTOGRAPHY lub INSTAGRAM (sesje noworodkowe) lub INSTAGRAM (fotografie ciążowe).

Zobacz jak wygląda nasze studio:


SESJA CIĄŻOWA  | SESJA NOWORODKOWA WARSZAWA: KONTAKT 

Copyrighted Image