Zdjęcia noworodkowe są jedną z piękniejszych pamiątek z dzieciństwa, którą możesz podarować sobie i swojemu Maluszkowi. W pierwszych dniach i tygodniach dzieci zmieniają się bardzo szybko dlatego coraz więcej rodziców zabiega o uchwycenie tego niezwykłego okresu życia na fotografii.

Mając na uwadze jak kruchymi i delikatnymi istotami są noworodki, bardzo dbam o to, aby zapewnić im (jak i Wam) komfort i bezpieczeństwo w trakcie sesji noworodkowej. Poniżej znajdziesz kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 KIEDY WYKONAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ?

Najlepszym momentem na sesję noworodkową – są pierwsze dni życia Szkraba. Przez początkowe dwa tygodnie – od 6 do 14 dnia – Maleństwo jest spokojne i zwykle przesypia całą sesję (z przerwami na karmienie i przewijanie), co pozwala na wykonanie pięknych pamiątkowych fotografii. Idealnym dniem na spotkanie z fotografem jest 7-10 dzień życia.

 KIEDY NALEŻY ZAREZERWOWAĆ TERMIN SESJI NOWORODKOWEJ?

Sesję noworodkową najlepiej zaplanować jeszcze w trakcie trwania ciąży. Na etapie rezerwacji wyznaczany jest wstępny, ruchomy dzień spotkania  – zwykle na ok 7-10 po wyznaczonym terminie porodu. Ta data nie jest ostateczna i może zostać przesunięta w przypadku zmiany daty narodzin lub innych okoliczności uniemożliwiających nam spotkanie we wcześniej ustalonym terminie.

ILE TRWA SESJA NOWORODKOWA?

Sesja noworodkowa to zmiana środowiska dla Maluszka, który dopiero oswaja się ze światem zewnętrznym. Dlatego nasze spotkanie odbywa się w rytm potrzeb Twojego dziecka – poświęcamy odpowiednio dużo czasu na karmienie i usypianie. Sesja noworodkowa trwa zwykle ok 3h. Sugeruję, aby na dzień naszego spotkania nie planować innych zajęć.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA NOWORODKOWA?

Sesje noworodkowe, jak i pozostałe sesje fotograficzne odbywają się w studiu w Warszawie (Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 20), gdzie zapewniamy idealne  warunki gwarantujące bezpieczeństwo i komfort Twojego maleństwa oraz wszystkie niezbędne akcesoria, ubranka, czapeczki, kocyki, koszyki, wiaderka itp.

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W SESJI NOWORODKOWEJ?

Każda sesja noworodkowa składa się z dwóch części – sesji samego Maluszka oraz zdjęć rodzinnych. Na spotkanie zapraszam rodziców wraz z modelem/modelką oraz starszym rodzeństwem. Bardzo ważne jest zapewnienie Maluszkowi komfortowych warunków  – dlatego istotne jest aby w trakcie pierwszej części sesji w studio przebywało jak najmniej osób. To dlatego zdjęcia rodzinne wykonywane są zwykle na końcu naszego spotkania. Ważne: z uwagi na bezpieczeństwo i higienę w studio, sesje z udziałem pupili (psy, koty) są organizowane wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu warunków współpracy.

BEZPIECZEŃSTWO W TRAKCIE SESJI NOWORODKOWEJ

Oddając swój największy skarb w trakcie sesji noworodkowej, możesz mieć pewność, że trafia on w przeszkolone i doświadczone ręce. Bezpieczeństwo maleństwa jest dla mnie priorytetem, dlatego dbam o zapewnienie odpowiednich warunków w trakcie naszego spotkania:

♡  odpowiednia temperatura otoczenia,

♡ asekuracja i bliskość rodziców,

♡ bezpieczne i stabilne akcesoria oraz dodatki używane do aranżacji,

♡ czyste ubranka, czapeczki, kocyki itp.

W studiu dbamy o czystość, aby raczkujący modele mogli bezpiecznie poruszać się w naszych wnętrzach, dlatego do tej części studia, w której fotografujemy dzieci nie wchodzimy w butach.

FOTOGRAF NOWORODKOWY WARSZAWA OFERTA


Copyrighted Image