S

SESJA NOWORODKOWA OFERTA

Na sesję noworodkową zapraszam Maluszki do 3 tygodnia życia. Sesja odbywa się w studiu w Warszawie (Wilanów), gdzie dysponuję wszystkimi akcesoriami i dodatkami, które pozwolą mi na stworzenie niezapomnianej pamiątki pierwszych dni życia dziecka.

W trakcie sesji wykonujemy zdjęcia samego Maluszka oraz zdjęcia rodzinne z rodzeństwem i rodzicami.

Czas trwania sesji: ok. 3 h.

PAKIET STANDARD (cena 1200 zł)

♡ 10 pięknych fotografii maluszka i zdjęć rodzinnych (z rodzicami i rodzeństwem)

♡ 10 tych samych zdjęć wywołanych w formacie 23 x 15 cm, zapakowanych w eleganckie pudełko lub album w formacie 15 x 15 (5 rozkładówek)

♡ Pen drive zawierający wybrane fotografie

♡  Do 5 stylizacji

Opcje dodatkowe:

♡  Dodatkowe zdjęcia ponad pakiet: 50 zł/szt

♡ Elegancki fotoalbum w formacie 30 x 30 cm, oprawiony w eko skórę, zawierający indywidualny i unikalny projekt graficzny: 350 zł

♡  Fotoobrazy (cena zależna od formatu): 70 – 200 zł

♡  Wielkoformatowe wydruki na piance PCV (ceza zależna od formatu): 70 – 200 zł

♡ Profesjonalny makijaż dla mamy: 100 zł

WAŻNE INFORMACJE

Wszystkie sesje odbywają się w naszym studio fotograficznym mieszczącym się w Warszawie, w miasteczku Wilanów.

Sesja noworodkowa odbywa się w dzień roboczy (od poniedziałku do piątku), w godz. 11.00 – 14.00. Zamówiony dla mamy wizaż (opcja dodatkowa: wykonanie makijażu i fryzury dla mamy maluszka), makijażystki i fryzjerki wykonują w naszym studio w trakcie sesji samego maluszka.

Rezerwacji sesji najlepiej dokonać z min. 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Ustalany na etapie rezerwacji dzień spotkania będzie modyfikowany w zależności od faktycznej daty porodu lub okoliczności uniemożliwiających nam spotkanie we wcześniej ustalonym terminie. W celu potwierdzenia daty sesji noworodkowej proszę o kontakt 1-2 dni po porodzie.

Rezerwacja sesji noworodkowej w naszym studio wymaga wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł. Przelewu na konto podane w mailu rezerwacyjnym należy dokonać w ciągu 2 dni od ustalenia daty spotkania (po tym okresie rezerwacja sesji noworodkowej wygasa automatycznie). Pozostałą część płatności przyjmujemy w dniu sesji.

O wszelkich zmianach terminu sesji prosimy informować najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą spotkania.

KONTAKT  w sprawie oferty oraz rezerwacji.

SESJA NOWORODKOWA WARSZAWA OFERTA

 

Copyrighted Image