Organizujemy indywidualne warsztaty fotograficzne z fotografii noworodkowej i dziecięcej.

To jednodniowe spotkania, w trakcie których omawiamy kluczowe zagadnienia z zakresu fotografii dziecięcej, pracy z modelami, doskonalenia warsztatu fotograficznego i budowania biznesu. Program każdego spotkania ustalamy indywidualnie – dopasowując do umiejętności i doświadczenia kursanta/kursantki.

WARSZTATY NOWORODKOWE: trwają ok. 10h. W trakcie spotkania pracujemy z 1-2 noworodkami. Prezentujemy jak wyglada cała standardowa sesja noworodkowa, w trakcie której wykonujemy zdjęcia malucha (większość póz w akcesoriach typu wiaderka, misy, skrzyneczki, zdjęcia na kocykach, futerkach typu flokati) i zdjęcia rodzinne.

Pracujemy na sztucznym świetle, korzystamy z lamp błyskowych.

Warsztaty zaczynamy omówieniem planu sesji i przygotowania do spotkania z klientami:

– aranżacje, studio, sprzęt i pokażę kilka ważnych rzeczy z zakresu ustawienia poszczególnych elementów (akcesoria, aparat)

Część praktyczna obejmuje pracę z dziećmi i ich rodzicami. Układamy i fotografujemy modeli – uczymy bezpiecznego pozycjonowania, metod uspokajania i usypiania noworodków, pracy ze starszymi dziećmi (rodzeństwem). Koncentrujemy się na uzyskaniu pięknych kadrów, które wymagają minimum retuszu.

Spotkanie kończymy omówieniem wyników pracy i kwestiami: zarządzania plikami, edycji zdjęć (LR, PS CC), zarządzania danymi i kontaktem z klientami.

W celu omówienia warunków finansowych prosimy o kontakt.

Copyrighted Image