Zapraszam Cię na sesję ciążową w ramach warsztatów fotograficznych. Jeśli tu jesteś to zapewne nie zdążyłaś zapisać się na sesję brzuszkową. Może miałaś wątpliwości lub zwyczajnie nie czułaś się zbyt dobrze. Niezależnie od tego, co Cię powstrzymywało – może teraz przekonam Cię, że warto wybrać fotografa ciążowego i zrobić tę jedyną w swoim rodzaju pamiątkę?

SESJA CIĄŻOWA W RAMACH WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH

KIEDY ZGŁOSIĆ SIĘ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ W RAMACH WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH?

Jeśli Twój wybrany fotograf brzuszkowy nie ma dostępnych terminów na standardową sesję ciążową, a Ty decyzję podjęłaś niemal w ostatniej chwili… Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę – co miesiąc organizuję warsztaty fotografii ciążowej, na które poszukuję modelek do sesji brzuszkowej. Warsztaty fotograficzne odbywają się u mnie w studio w Warszawie (Wilanów. To kameralne spotkanie w gronie 4 fotografów, którzy poznają na nim tajniki fotografowania przyszłych mam. Wspólnie tworzymy ponadczasowe, eleganckie i zmysłowe kadry.

SESJA CIĄŻOWA WARSZAWA

JAK WYGLĄDA SESJA CIĄŻOWA W TRAKCIE WARSZTATÓW?

Na takiej sesji zdjęcia wykonuję zarówno ja – jako główny fotograf ale również moje kursantki. W związku z tym warunkiem uczestnictwa w takiej sesji jest wyrażenie zgody na publikację zdjęć i filmów z backstage w mediach społecznościowych.

Sesja ciążowa w ramach warsztatów fotografii ciążowej trwa ok 4 h. Składa się na nią przygotowanie modelki przez profesjonalną wizażystkę oraz część fotograficzna. Na tej drugiej części ja i moje kursantki przygotujemy dla Ciebie ok 3-4 stylizacji.

SESJA CIĄŻOWA W CZERNI I BIELI

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawy czy sesja ciążowa jest dla Ciebie to wiedz, że prowadzę Cię krok po kroku. Dobiorę odpowiedni strój, przygotuję aranżację, która podkreśli twoją urodę i pokażę jak pozować na sesji ciążowej. Od Ciebie wymagam tylko i wyłącznie dobrego humoru i odrobiny zaufania w moje umiejętności.

SESJA CIĄŻOWA W CZERNI I BIELI
SESJA CIĄŻOWA W KAPELUSZU

Większość strojów, które widzisz tu, na zdjęciach innych modelek jest dostępna w moim studio. Zachęcam Cię również do zabrania swoich ubrań np. marynarek, kurteczek, jeansów, sweterków – czasami ubrania, które dla Ciebie wydają się zwykłe dla mnie stanowią świetny materiał do pracy.

Sesja ciążowa w kapeluszu
SESJA CIĄŻOWA W STUDIO W WARSZAWIE

CO OTRZYMASZ PO TAKIEJ SESJI CIĄŻOWEJ?

Każda modelka uczestnicząca w warsztatach otrzymuje 5 pięknych zdjęć w gratisie. Ma też możliwość zakupienia większej ilości kadrów ze swojej sesji. Tu widzisz sesję Agnieszki, która wzięła udział w warsztatach fotografii ciążowej w czerwcu.

Jeśli masz pytania dotyczące sesji ciążowej w ramach warsztatów fotograficznych lub standardowej sesji – jestem do Twojej dyspozycji. KONTAKT