Jeśli minimalizm jest Ci bliższy niż styl glamour, gdy o wiele bardziej przemawiają do Ciebie proste stroje lub nawet ich brak to myślę, że trafiłaś w dobre miejsce…

SESJA CIĄZOWA W CZERNI I BIELI
SESJA CIĄŻOWA W STYLU FASHION

Jeśli można to tak określić – sesje ciążowe nude, minimalistyczne lub pisząc w dosłowny sposób – nagie sesje ciążowe to mój konik. Ten styl jest moim ulubionym i odzwierciedla moją filozofię związaną z celebrowaniem i ukazywaniem piękna macierzyństwa za pomocą ciała, bez udziału finezyjnych i wymyślnych strojów.

SESJA CIĄŻOWA W BIELIŹNIE

Patrzysz właśnie na zdjęcia Karoliny – wiem, że tak jak dzisiaj, te zdjęcia tak samo zachwycać będą ją za kilka czy kilkanaście lat. Są ponadczasowe, uniwersalne i z pewnością są piękną pamiątka wyjątkowego okresu w jej życiu.

SESJA CIĄŻOWA W STUDIO WARSZAWA

A to najpopularniejsza część garderoby w moim studio… proste czarne body z golfem 🙂 Kto nie chciałby takiego zdjęcia?

SESJA CIĄŻOWA W CZARNYM GOLFIE

Jak się przygotować do takiej sesji?

Wypocząć, wyspać się, ubrać w luźny, wygodny strój… Zabrać dobry humor i uśmiech 🙂 Spakować ulubioną bieliznę – a oprócz tej, każdą sprzed ciąży 🙂 Marynarki, luźne sweterki, golfy, skórzane kurteczki, jeansy (najlepiej bez pasa ciążowego) – czyli wszystkie stroje, które mogłybyśmy wkomponować w stylizacje.

Sesja ciążowa w szarfie

Są takie zdjęcia, które pojawiają się w mood boardzie* każdej mojej modelki. I to jest zestaw typu must have…

Sesja ciążowa w bieli

* Mood board to lista zdjęć, która ma mi przybliżyć Twoje preferencje związane ze stylistyką sesji. To inspiracje, które możesz znaleźć na mojej stronie internetowej lub profilu na INSTAGRAMIE lub zdjęcia z sieci innego autorstwa. Taki mood board przesyłasz do mnie najpóźniej dzień przed naszym spotkaniem.