SESJA NOWORODKOWA BLIŹNIAKÓW WARSZAWA

Jak to jest pracować na sesji noworodkowej z dwójką maluchów jednocześnie? Czy da się “ogarnąć” i nakarmić, przebrać, uśpić i ułożyć dzieci w pojedynkę? Zapewniam Was, że się da – i każda wprawiona mama bliźniąt to potwierdzi. A ja jako fotograf noworodkowy z niemałym już doświadczeniem i dorobkiem mogę śmiało potwierdzić, że  – mimo, że nie należy to do najprostszych zadań – wykonanie sesji noworodkowej przez jednego fotografa jest wykonalne. A poniżej znajdziecie na to kilka przykładów:

SESJA NOWORODKOWA BLIŹNIAKI

SESJA NOWORODKOWA BLIŹNIAKÓW CHŁOPCA I DZIEWCZYNKI

W tej sesji noworodkowej najważniejszą rolę odegrała malutka Karolinka i Michaś – w dniu sesji kilkunastodniowe noworodki.  Dwie słodkie, malutkie kluseczki.

sesja noworodkowa bliźniąt

STYLIZOWANA SESJA NOWORODKOWA BLIŹNIĄT

Jak wygląda planowanie sesji noworodkowej bliźniaków?

Wstępną datę sesji noworodkowej w naszym studio ustalamy na ok 10-14 dzień po terminie porodu. Ta data wymaga jednak weryfikacji gdy maluszki są już na świecie. Termin spotkania może ulec zmianie jeśli pobyt w szpitalu po porodzie się przedłuży lub w sytuacji gdy maluszki mają niską wagę urodzeniową. Czekamy wtedy do momentu aż dzieci nabiorą siły i masy.

sesja noworodkowa bliźniąt

SESJA NOWORODKOWA BLIŹNIĄT

Ile trwa sesja noworodkowa bliźniaków?

Sesja dwóch noworodków trwa nieco dłużej niż standardowa sesja noworodkowa. Zwykle jednak nie dłużej niż 4h. Większość z tego czasu spędzamy na karmieniu, przebieraniu i usypianiu maluszków. Wprawy wymaga niemal jednoczesne układanie noworodków w akcesoriach fotograficznych  – przychodząc do studia Marty Ponsko – macie pewność, że oddajecie maluchy w najlepsze ręce.

sesja noworodkowa bliźniaków - ZDJĘCIA DZIEWCZYNKI

BLIŹNIAKI – SESJA NOWORODKOWA DZIEWCZYNKI

Jak przygotować się do sesji noworodkowej bliźniaków?

Przygotowanie do takiego spotkania wymaga spakowania odpowiednich akcesoriów, do których w pierwszej kolejności należą: środki higieniczne (typu pieluszki tetrowe, pampersy, mokre chusteczki) oraz smoczki (te okazują się niezbędne, gdy trzeba chwilowo uspokoić dzieci i utrzymać śpiące w trakcie przebierania.

Szczegółowe wskazówki do tego co zabrać ze sobą i jak się przygotować do sesji noworodkowej znajdują się tu: PRZYGOTOWANIE DO SESJI NOWORODKOWEJ BLIŹNIAKÓW

SESJA NOWORODKOWA BLIŹNIAKÓW

BLIŹNIAKI SESJA NOWORODKOWA CHŁOPCA

Jeśli interesują Was szczegóły sesji noworodkowej bliźniaków – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego KONTAKT.

sesja noworodkowa bliźniaków

ZDJĘCIA WSPÓLNE BLIŹNIĄT